English
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
مرکزبهداشت درمان شهرستان اردل
 
اگر زمين را از آلودگي ها حفظ نكنيم ما هم در اين آلودگي غرق خواهيم شد
: سخن روز
width=6
برگزاري كارگاه آموزشي تجزيه و تحليل اطلاعات و شاخصهاي بهداشتي  برگزاري كارگاه آموزشي تجزيه و تحليل اطلاعات و شاخصهاي  بهداشتي
كارگاه آموزشي تجزيه و تحليل اطلاعات و شاخصهاي بهداشتي در تاريخ 4/9/92 جهت كارشناسان و كاردانهاي بهداشت خانواده و مامايي در سالن اجتماعات شبكه اردل برگزار گرديد.
: در تاريخ 4/9/92 كارگاه آموزشي تجزيه و تحليل اطلاعات و شاخصهاي بهداشتي جهت كارشناسان و كاردانهاي بهداشت خانواده و مامايي در سالن اجتماعات شبكه برگزار گرديد. در ابتدا رياست محترم شبكه ضمن خير مقدم ، اهداف كارگاه و اهميت آشنايي با شاخصهاي بهداشتي را بيان نمودند. در كارگاه مذكور شاخصهاي اجتماعي و بهداشتي،شاخصهاي باروري و زايمان از جمله باروري عمومي،باروري كلي،باروري نكاحي،باروري اختصاصي سني توضيح داده شد و هر شاخص بطور جداگانه مورد تفسير قرار گرفت و فرمول مربوط به هر شاخص بيان گرديد. شاخصهاي تنظيم خانواده و شاخصهاي بهداشتي كودكان از جمله مرگ و مير كودكان ،نوزادان،مرگ زير يكسال،مرده زايي مورد بررسي قرار گرفت. نحوه محاسبه شاخص درصد مرگ و مير مادران باردار ارائه شد. و اينكه تاثيرپذيري شاخصها و داده ها از يكديگر به چه صورت است.
تاریخ درج خبر: 1392/09/05 منبع: واحد بهداشت خانواده
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
بازدیدکنندگان امروز 19 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 21 کل بازدیدکنندگان 160476 کاربران بر خط 1 کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal